Новини дзюдо


Київські дзюдоїсти - переможці командного заліку чемпіонату України серед молоді до 23 років (ВІДЕО)

20 травня, 2017



Три золотих, п'ять срібних і три бронзові медалі - такий підсумок виступу столичних дзюдоїстів на чемпіонаті України серед молоді до 23 років, що відбувся 19-20 травня в Дніпрі.

Відзначимо, що за результатами змагань, які пройшли в спорткомплексі «Олімпія+», київські дзюдоїсти посіли перше місце в командному заліку. Друге місце у господарів чемпіонату - команди Дніпропетровської області, а «бронза» дісталася дзюдоїстам із Запорізької області.

Так, в категорії до 60 кг столичні дзюдоїсти завоювали відразу дві медалі - Артем Лесюк виборов «золото», а Бекірбек Моргоєв за результатами виступів став третім.

У свою чергу в категорії до 66 кг не було рівних Богдану Ядову, а серед спортсменів до 73 кг Геворг Манукян завоював срібну медаль. Третє місце дісталося ще одному киянину - Євгену Храмову.

Олександр Черкай посів друге місце в категорії до 81 кг, а Олександр Макуха став третім. Крім того, бронзову медаль в категорії до 90 кг завоював Олексій Бабенко.

Золоту медаль в категорії до 100 кг приніс столичній команді Антон Савицький.

Серед дівчат срібну медаль в категорії до 63 кг завоювала Анастасія Антіпіна, а Уляна Кляпка стала другою в категорії до 70 кг. На другу сходинку п'єдесталу пошани в категорії до 78 кг за результатами виступів піднялася і Наталія Пилипенко.

Федерація дзюдо Києва вітає наших спортсменів із здобутими медалями та бажає їм подальших успіхів у виступах на всеукраїнських і міжнародних турнірах!



РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ:

1-й день:

-48 кг

1.Валентіна Шмаль (Волинська)

2.Саблева Катерина (Івано-Франківська)

3.Пащук Ангеліна (Луганська)

3.Камінська Олександра (Донецька)

 

-60 кг

1.Лесюк Артем (Київ)

2.Шевченко Даніель (Дніпро)

3.Моргоєв Бекірбек (Київ)

3.Чернов Вадим (Волинь)

 

-52 кг

1 Катеріна Чертил (Харківська)

2.Орчакова Юлія (Львівська)

3.Тітаренко Анжела (Сумська)

3.Фільченкова Ніна (Запорізька)

 

-66 кг

1.Ядов Богдан (Київ)

2.Мойсей Олександр (Запорізька)

3.Кривицький Артур (Одеська)

3.Ноткін Костянтин (Чернігівська)

 

-57 кг

1.Скора Марія (Запоріжжя)

2.Радченко Алла (Дніпро)

3.Янчук Христина (Волинь)

3.Нецвіт Владислава (Харків)

 

-73 кг

1.Артем Хомула (Суми)

2.Манукян Геворг (Київ)

3.Євген Храмов (Київ)

3.Кошляк Олександр (Дніпро)

 

-63 кг

1.Скора Катерина (Дніпро)

2.Антіпіна Анастасія (Київ)

3.Поповіч Вікторія (Дніпро)

3.Гребеножко Юлія (Чернігів)

2-й день:

+78 кг

1.Кіріченко Василина (Львівська)

2.Горб Єлізавета (Дніпро)

3.Аболенцева Анастасія (Донецька)

3.Одрінська Юлія (Харківська)

 

-70 кг

1.Дроздова Людмила (Одеська)

2.Кляпка Уляна (Київ)

3.Ганна Бойко (Рівне)

3.Мельнік Анастасія (Полтавська)

 

-78 кг

1.Турчін Анастасія (Волинь)

2.Піліпенко Наталія (Київ)

3.Макурова Валерія (Львів)

3. Меркулова Марія (Дніпро)

 

-81 кг

1.Пангані Ельдар (Київська область)

2.Черкай Олександр (Київ)

3.Сухой Давид (Одеська область)

3.Грінчук Владислав (Житомирська)

 

-90 кг

1.Ракіта Семен (Запоріжжя)

2.Крук Олександр (Одеська)

3.Деміденко Роман (Дніпропетровська)

3.Бабенко Олексій (Київ)

-100 кг

1.Савицький Антон (Київ)

2Лисенко Олексій (Запорізька)

3.Куразов Аслан (Запорізька)

3.Духневіч Олександр (Харківська)

 

+100 кг

1.Федір Панько (Дніпропетровська)

2.Владіслав Берізка (Харківська)

3.Рябець Дмитро (Дніпропетровська)

3.Крилов Валерій (Дніпропетровська)

 

 

 



Повернення до списку