Керівництво Федерації дзюдо Києва

Керівництво


 - Федерація дзюдо Києва

Костяк Олексiй Миколайович

президент Федерації

Шановні друзі!

Щиро радий вітати Вас на офіційному сайті Федерації дзюдо Києва!

Сьогодні наша Федерація, яка налічує в своїх рядах близько 4 тисяч осіб, є визнаним лідером в Україні за кількістю завойованих медалей на першостях різного рівня. У нашому складі - кращі борцівські школи, найсильніші спортсмени та тренери.

У той же час, ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Основоположник дзюдо, японський філософ Дзигаро Кано називав базовим принципом даного виду спорту загальне благополуччя, відзначаючи, що «необхідно використовувати всі свої сили, щоб створити благополуччя для себе та оточуючих».

Саме тому ми разом з Вами, тими людьми, кому небайдужа доля київського дзюдо, докладемо весь свій максимум для розвитку цього виду спорту, посилимо командний дух Федерації, тим самим мотивуючи наших борців на подальші перемоги.

Упевнений, що на нашому сайті ви знайдете всю необхідну Вам інформацію, що стосується не тільки діяльності Федерації, а й усього того, чим живуть столичні спортсмени, примножуючи славу київського дзюдо на татамі українських і міжнародних змагань.

Вважаю, що ресурс буде корисний як любителям спорту, що розвиває силу, витривалість і націленість на результат, так і професійним борцям. Адже тут розміщені не тільки новини та календарі змагань, а й корисні посилання і цікава література по боротьбі дзюдо.

Крім того, тут же, будь-який бажаючий може приєднатися до нашої Федерації заповнивши спеціальну он-лайн - анкету. Переконаний, що разом ми зможемо зробити набагато більше для розвитку столичного дзюдо.

З повагою,
Олексій Костяк

Повернення до списку